ASISTENT JEDNATELE PRO NOVĚ SE ROZVÍJEJÍCÍ PROJEKT

Skupina COMPAG, která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou zkušenost v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: asistent jednatele pro nově se rozvíjející projekt (vhodné zejména pro uchazeče z Mladoboleslavska a okolí).

Místo výkonu práce:

  • Mladá Boleslav

Pracovní náplň:

  • Účast a příprava podkladů na jednání
  • Podpora a plnění úkolů vedení společnosti
  • Příprava podkladů pro rakouského spoluvlastníka
  • Organizace služebních cest

Požadujeme:

  • znalost NJ na komunikační úrovni
  • SŠ vzdělání s maturitou, vhodné pro čerstvé absolvetny
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • nástup možný ihned
  • stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • po půl roce pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravné
  • služební PC, mobilní telefon

Kontaktní osoba:

Kateřina Třísková

triskova@compag.cz

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.