OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Skupina COMPAG, která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou zkušenost v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: Obchodně technický zástupce

Místo výkonu práce:

  • Mimoň

Pracovní náplň:

  • komplexní péče o nové i stávající zákazníky
  • zajišťování potřeb zákazníků, tvorba cenových nabídek
  • zpracovávání a příprava podkladů pro realizaci zakázek
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • příjemné vystupování, vstřícnost, flexibilitu
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce výhodou

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • benefity – služební auto, telefon a notebook i k soukromým účelům, stravenky

Kontaktní osoba:

Gabriela Dvořáková

737 248 866

dvorakova@compag.cz

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.