SPECIALISTA FINANČNÍHO CONTROLLINGU

Skupina COMPAG, která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou zkušenost v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: specialista finančního controllingu

Místo výkonu práce:

  • Mimoň/Mladá Boleslav

Pracovní náplň:

  • Příprava pravidelného reportingu, vyhodnocování vývoje a stanovení odchylek
  • Příprava analýz a správa dat dle potřeby managementu
  • Kontrola kalkulací cen, podpora dalších oddělení
  • Tvorba nových controllingových reportů
  • Spolupráce na zpracování budgetu a forecastu
  • Spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Zájem o problematiku controllingu a financí
  • Dobré znalosti MS Office, zejména MS Excel
  • Zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti
  • Základní znalost německého jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • nástupní plat 30 000,- Kč
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
  • zaměstnanecké výhody (PC a telefon k dispozici, příspěvek na stravování apod.)
  • místo výkonu práce: Mimoň x Mladá Boleslav

Kontaktní osoba:

Gabriela Dvořáková

737 248 866

dvorakova@compag.cz

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.