ODPADOVÝ HOSPODÁŘ

Společnost COMPAG VOTICE s.r.o., která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou tradici v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Odpadový hospodář.

Místo výkonu práce:

  • Votice

Pracovní náplň:

  • Jednání s úřady
  • Sledování stavu a vývoje legislativy v OŽP
  • Hlášení do ISPOP
  • Kontroly a prověrky pracovišť z pohledu OŽP
  • Podpora při aktualizaci dokumentace ISO
  • Péče o stávající zákazníky
  • Fakturace a příprava fakturačních podkladů
  • Evidence
  • Spolupráce s obchodem, provozem a dopravou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání a odpovídající praxe nebo VŠ se zaměřením na ekologii
  • Práce v programu INISOFT
  • Dobré znalosti MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, časová flexibilnost, vysoké pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Nástupní plat 30.000,- Kč + bonusy
  • Perspektivní pozici s možností rychlého růstu ohodnocení
  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
  • Zaměstnanecké výhody (PC, mobilní telefon, příspěvek na stravování atd.)

Kontaktní osoba:

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.