KONCERN BRANTNER

Historie koncernu Brantner sahá až do roku 1936, kdy pan Walter Brantner st. založil dopravní firmu. Novodobou historii začal psát jeho syn, Walter Brantner ml., který v roce 1960 převzal vedení společnosti. Od jeho nástupu společnost zažívala velký rozvoj nejen v rámci rakouského trhu, ale také na území celé Evropy. V roce 1976 koncern začal nabízet služby v odvětví jako je odpadové hospodářství. Pan Walter Brantner ml. je dodnes vlastníkem celé skupiny.Společnost Brantner CZE Holding GmbH (mateřská společnost skupiny COMPAG) sídlí v Kresmu a byla založena jako další vývojový stupeň směřování odpadového hospodářství a zaměřuje se na další využití a recyklaci odpadů. Po roce 1990 začal management mapovat trh v České republice a zanedlouho se rakouský BRANTNER stal spoluvlastníkem dvou společností, COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o. a COMPAG Votice s.r.o. Skupina COMPAG reprezentuje v Čechách nové vnímání ekologického přístupu k nakládání s odpady a ke komunálním službám.

Skupina COMPAG je součástí nadnárodního rakouského koncernu BRANTNER a na Českém trhu působí od roku 1993. Zastřešujeme 6 společností, a to v Mladé Boleslavi, Voticích a Mimoni. Pro soukromý sektor, obce i města po celém území České republiky zajišťujeme širokou škálu činností v oblasti komunálních služeb. Naše práce se denně dotýká statisíců obyvatel a zpříjemňuje život ve více než 150 obcích a ve více jak 2 000 firmách. A neustále rosteme.

SKUPINA COMPAG

Jsme součástí nadnárodního rakouského koncernu BRANTNER a na Českém trhu působíme od roku 1993. Zastřešujeme 6 společností, a to v Mladé Boleslavi, Voticích a Mimoni. Pro soukromý sektor, obce i města po celém území České republiky zajišťujeme širokou škálu činností v oblasti komunálních služeb. Naše práce se denně dotýká statisíců obyvatel a zpříjemňuje život ve více než 150 obcích a ve více jak 2 000 firmách. A neustále rosteme.