Ekolog

Dynamická a stabilní společnost s činností v oboru odpadového hospodářství hledá vhodné kandidáty na pozici: Ekolog

Místo výkonu práce:

  • Mimoň

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za řízení požadavků ochrany životního prostředí – odpadové hospodářství, voda, ovzduší
  • odborná podpora a poradenství společností v rámci skupiny COMPAG a jejich zákazníků
  • příprava a aktualizace Provozních řádů skládky, mobilních/stacionárních zařízení, sběrných dvorů a jiných zařízení v rámci projektů společnosti
  • příprava a aktualizace Havarijních plánů a Povodňových plánů
  • koordinace a vyřizování správních řízení ve věci schvalování zpracovaných provozních řádů a plánů opatření dle zákona o vodách, ochraně ovzduší, odpadech, chemických látkách, IPPC, EIA, silničních motorových vozidlech
  • odpovědnost za monitoring legislativních změn v oblasti ŽP a informování spolupracovníků v rámci skupiny COMPAG
  • školení zaměstnanců firmy v oblasti platných právních předpisů v ŽP dle schváleného rozsahu (odpady, ovzduší, IPPC, voda)
  • zasílání hlášení za ČS PHM na MPO (pololetně a ročně)
  • kontrola roční evidence před zasláním do systému ISPOP
  • příprava, implementace, monitoring, aktualizace a provádění interních auditů v rámci systému ISO (spolupráce se specialistou ISO
  • provádění interních kontrol provozoven společnosti COMPAG CZ s.r.o. z hlediska dodržování požadavků vyplývajících z právních předpisů v oblasti ŽP (označení chemických látek a obalů, bezpečnostní listy, protokoly o prevenci závažných havárií, předcházení ekologických škod apod)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání s odpovídají praxí (zejm. pro odpadového hospodáře a odp. osobu) se zaměřením na ekologii výhodou
  • min. SŠ vzdělání s odpovídající praxí (zejm. pro odpadového hospodáře a odp. osobu)
  • dobrou znalosti MS Office, ISPOP, INISOFT a obdobných programů
  • samostatnost, flexibilita (ochota cestovat), dobré organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, schopnost spolupráce s kolegy
  • zkušenost s vedením ekologické agendy a znalost norem ISO a požadavků BOZP a PO výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • nástupní plat od 30 000 – 45 000 Kč/měsíc
  • nástup možný ihned
  • dlouhodobá spolupráce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • práce na zajímavých environmentálních projektech
  • PC a telefon k dispozici, stravenky a vzdělávací aktivity/školení

Kontaktní osoba:

Gabriela Dvořáková

737 248 866

dvorakova@compag.cz

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.