Mechanik – opravář nákladních vozidel

Společnost COMPAG VOTICE s.r.o., která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou tradici v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: mechanik – opravář nákladních vozidel.

Místo výkonu práce:

  • Votice

Pracovní náplň:

  • oprava nákladních vozidel (popelové vozy, nosiče kontejnerů, nakladače, zametací vůz, atd.)

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění C výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
  • máme zájem o dlouhodobou spolupráci, nástup možný dle dohody

Nabízíme

  • práce v jednosměnném provozu
  • HPP
  • firemní benefity
  • zaškolení a zákonná školení, možnost zvyšování kvalifikace
  • adekvátní finanční ohodnocení: bonusy/prémie
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

Kontaktní osoba:

Ing. Lenka Dokoupilová

317 814 122

votice@compag.cz

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.