Řidič autobusu

Dynamická a stabilní společnost s činností v oboru odpadového hospodářství hledá vhodné kandidáty na pozici: Řidič autobusu

Místo výkonu práce:

  • Mimoň, Jablonné v Podještědí

Pracovní náplň:

  • Řízení linkového meziměstského autobusu
  • Dodržování jízdních řádů na jednotlivých linkách a platných nařízení dle Integrovaného dopravního systému Libereckého kraje
  • Udržování čistoty ve svěřeném vozidle
  • Obsluha odbavovacího zařízení (proškolíme)
  • Oprava a běžná údržba vozu v rámci svých znalostí a technických možností
  • Dodržování nařízení ES č.561/2006 (AETR)

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. D, včetně odborné způsobilosti pro sk. D
  • Psychologické vyšetření
  • Zdravotní způsobilost
  • Výpis z karty řidiče
  • Spolehlivost, chuť pracovat

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 35 000 – 40 000 Kč
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • Stravenky
  • Pravidelný rozpis linek s možností změn
  • Pravidelné obměny vozového parku
  • Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:

Gabriela Dvořáková

737 248 866

dvorakova@compag.cz

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.