Řidič autobusu

koncernu BRANTNER a má dlouholetou zkušenost v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta na pozici: Řidič autobusu

Místo výkonu práce:

  • okres Česká Lípa

Pracovní náplň:

  • řízení linkového meziměstského autobusu
  • dodržování jízdních řádů na jednotlivých linkách a platných nařízení dle Integrovaného dopravního systému Libereckého kraje
  • udržování čistoty ve svěřeném vozidle, dodržování zákazu kouření
  • obsluha pokladny autobusu
  • oprava a běžná údržba vozu v rámci svých znalostí a technických možností
  • dodržování nařízení ES č. 561/2006 (AETR)

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. D, včetně odborné způsobilosti pro sk. D
  • psychologické vyšetření
  • zdravotní způsobilost
  • výpis z karty řidiče
  • spolehlivost a chuť pracovat

Nabízíme

  • nástupní mzda od 32 000 - 35 000 Kč
  • stravenky
  • pravidelný rozpis linek s možností změn
  • pravidelné obměny vozového parku
  • nástup možný ihned

Kontaktní osoba:

Gabriela Dvořáková

737 248 866

dvorakova@compag.cz

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.