Pomocný (montážní) elektrikář

Dynamická a stabilní společnost s činností v oboru odpadového hospodářství hledá vhodné kandidáty na pozici: Pomocný (montážní) elektrikář

Místo výkonu práce:

  • Česká Lípa

Pracovní náplň:

  • Pomoc při výkonu elektrikářských prací
  • Pomoc se servisem veřejného osvětlení
  • Pomoc při plnění zadaných zakázek
  • Elektrikářské oprávnění není podmínkou

Požadujeme:

  • Vzdělání a zkušenosti v oblasti elektro - vhodné i pro absolventy
  • Řidičský průkaz sk. B (skupina C výhodou)
  • Zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení
  • Způsobilý pracovat ve výškách
  • Ochotu učit se

Nabízíme

  • Mzdové rozpětí od 25 000 Kč
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Placené přesčasové hodiny
  • Dobrý pracovní tým a přátelské prostředí
  • Zaškolení a zákonná školení, možnost zvyšování kvalifikace
  • Zaměstnanecké výhody ( telefon, stravenky)
  • Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:

Tomáš Tomaštík

724 578 722

tomastik@compag.cz

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.