obchodní zástupce

Vedoucí dopravy a dílny

Společnost COMPAG VOTICE s.r.o., která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou tradici v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí dopravy a dílny.

Místo výkonu práce:

  • Votice

Pracovní náplň:

  • řízení a organizace prací ve společnosti (řidiči a dělníci)
  • odpovídá za provádění kontrol a údržby vozového parku, za technický stav strojního zařízení
  • vystavování příkazů k jízdě, jejich evidenci a kontrola
  • kontrola a sledování sytému GPS, kontrola tankování a spotřeby PHM u vozidel
  • sestavování podkladů pro mzdy podřízených pracovníků, vedení přehledu o docházce pracovníků
  • sjednávání nových zakázek, jejich příprava a realizace
  • příprava podkladů k fakturaci dle provedených prací a zakázek
  • tvorba nabídek a kalkulací, podkladů pro vystavování objednávek
  • plní ostatní úkoly zadané jednatelem a ředitelem společnosti
  • aktivní komunikace a spolupráce s provozním a obchodním oddělením a technikem odpadového hospodářství
  • zajišťování dodržování podmínek a předpisů souvisejících se zajišťováním BOZP a PO na pracovišti, včetně účasti na pravidelných kontrol

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe 5 let
  • Dobré znalosti MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, časová flexibilnost, vysoké pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz skupiny B, C

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Perspektivní pozici s možností rychlého růstu ohodnocení
  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
  • Zaměstnanecké výhody (Služební vozidlo, PC, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky v plné nominální hodnotě a další.)

Kontaktní osoba:

S životopisem prosím zašlete i souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: GDPR_souhlas. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.